• Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.
 • Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.
 • Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.

Novozélandský Manuka med a hojivé produkty Medihoney

Děkujeme za zájem o Manuka med s vyšším UMF. Bohužel vzhledem k celosvětových dopravním problémům došlo ke zpoždění. Podle posledních zpráv je ale vše v pořádku a medy jsou na cestě do České republiky. Pokud vše dál půjde podle plánu, očekáváme že budou v prodeji do poloviny dubna.
Dobrá zpráva je, že v nabídce budou i medy super silné, tedy UMF22+ a UMF25+.
Pokud med nutně potřebujete, můžeme nabídnout cenově velmi výhodný UMF15+ od renomované firmy Comvita.

 

Manuka med UMF® a “RAW” Manuka med KFactor™

Manukový med je čistý, absolutně přírodní med z nektaru květů keřů Manuka rostoucích na Novém Zélandu. Vyniká vysokou kvalitou. Každá šarže sebraného medu je laboratorně testována. Manukový med označený stupnicí UMF® , MGO ( jaký je rozdíl mezi UMF a MGO ) nebo KFactor jsou laboratorně certifikované medy s jasně určeným původem a zárukou nejvyšší čistoty a kvality.

Zkušenosti s Manuka medem UMF® nebo KFactor™ mají miliony lidí po celém světě. O jeho kvalitě se přesvědčili vrcholoví sportovci, televizní hvězdy i obyčejní lidé.

Poznámka: Více informací o Manukovém medu se dozvíte v sekci Články a odkazy , kde naleznete mnoho internetových odkazů s důležitými a zajímavými informacemi.

Pokud důvěřujete absolutně přírodním produktům, nabízíme vám pravý, certifikovaný, laboratorně prověřený UMF®Manuka med a “RAW” Manuka med KFactor™ , viz. sekce Obchod,  jehož původ lze vystopovat až k včelímu úlu na Novém Zélandu.

UMF® resp. KFactor™ je certifikace, kterou se Manuka medy významně odlišují od ostatních medů. Jinými slovy: označení manuka medu stupnicí UMF® resp. “RAW” KFactor™ je stěžejní údaj pro posouzení kvality medu. Některé manuka medy jsou také označovány stupnicí MGO. Poznámka: Porovnání stupnice UMF® a MGO naleznete v sekci Vše o Manuka medu.

Informujte se u nás, a my vám doporučíme s jak vysokým ratingem med je vhodný pro Vás.

Hojivý gel Medihoney z Manuka medu

Vyzkoušejte také čistě přírodní produkty s hojivými účinky, vyrobené z Manuka medu. Nevyhovují vám chemicky vyráběné léky a kosmetika? Široká škála kvalitních výrobků Medihoney, viz. sekce Obchod, je přírodní alternativou péče o citlivou či podrážděnou pokožku o pokožku pro osoby každého věku. Medihoney gel či krém je vhodný například k přímému ošetření ran, popálenin, proleženin a vředů.

Výrobky Medihoney se s vynikajícími výsledky používají v nemocnicích a klinikách po celém světě.

Vybrané potravinové doplňky

V naší nabídce můžete ještě najít vybrané potravinové doplňky či potraviny, které jsou nějak spjaty s Manukovým medem jako např. Výtažek z olivových listů, který je vyráběn v Austrálii zde odkaz:  http://manuka-med.cz/kategorie-produktu/vytazek-z-listu-olivy/ nebo produkty, které mají vynikající vlastnosti, ale nejsou obecně příliš známé zde odkaz: http://manuka-med.cz/kategorie-produktu/kozi-colostrum-bioalis/

Doprava GEIS zdarma nad 3 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633