O nás

Prolife s.r.o. je rodinná firma, jejímž krédem je předkládat zákazníkům ověřený sortiment výjimečných přírodních produktů, které mohou přispívat k uchování dobré zdravotní kondice, krásy a chuti do života v každém věku.

Naše firma se snaží vyhledávat a dodávat na český trh zejména ty potraviny či potravinové doplňky, které jsou ve světě nově uváděny na trh nebo jsou již ověřeny samotnými uživateli jako opravdu prospěšné a účinné. Důkazem toho je jejich stále vzrůstající prodej v mnoha částech světa.

Příkladem takového produktu je neobyčejný Manuka med. V posledním roce jsme navázali přímý kontakt s medaři z Nového Zélandu, kteří produkují certifikované Manuka medy. Manuka med se stal naším hlavním produktem. Zúročili jsme tak pětileté zkušenosti s prodejem Manuka medu, kdy nám zpětná pozitivní vazba od zákazníků potvrdila, že se jedná o opravdu výjimečný produkt.

Navštivte tedy v Čechách nejobsáhlejší nabídku novozélandského medu Manuka.

Poznámka: jsme si vědomi toho, že pokud jako dovozci tohoto medu tento výrobek chválíme, nemusí to být příliš přesvědčivé. Proto v sekci Články naleznete i informace o Manuka medu z jiných, nezávislých zdrojů. 

Budeme rádi, když i vy nám napíšete své zkušenosti při užívání medu Manuka. 

Malá oslava a příjemné setkání u příležitosti začátku Nového roku 2018 a zhodnocení úspěšného uplynulého roku. Prolife tým děkuje za Vaši přízeň a bude se snažit poskytovat Vám ty nejlepší produkty a služby i nadále. Ceníme si Vaší důvěry.

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633