Výtažek z listů olivy

Výtažek z olivových listů – mezinárodně oceněný potravinový doplněk

Olive Leaf Complex (Výtažek z listů olivy) od firmy Comvita byl zvolen organizací Health Food Business, obchodním rádcem nezavislých prodejen zdravé výživy a lékáren, které se specializují na prodej doplňků ke stravě, nejlepším výrobkem roku 2008.

Toto ocenění je vydáváno pouze těm potravinovým doplňkům, které splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu výroby, počínaje pěstováním (v našem případě olivovníku) bez použití chemického ošetřování až po plnění do tmavých, speciálně vyrobených dóz a konče odborným hodnocením účinků, složení a chutě výtažku z listů olivy.

Výtažek z listů olivy (Olive Leaf Complex) od firmy Comvita je unikátní denní nápoj. Obsahuje velmi koncentrované formy těch samých látek, které činí stravu v oblasti středozemního moře tak zdravou. A čerstvé jsou tyto látky bezesporu ty nejlepší. To dokazují vědecké studie, které prokázaly, že tyto látky jsou více účinné ve výtažku z čerstvých listů olivy, než ze surovin sušených, mražených nebo jinak uchovávaných k pozdějšímu zpracování.

Zaručujeme, že náš výtažek je vyroben pouze z čerstvě natrhaných olivových listů.

Tento unikátní systém extrakce poskytuje kombinaci 12 klíčových přirozeně se vyskytujících polyfenolických antioxidantů – vyvážená synergie těchto antioxidantů je ta nejvýznamnější vlastnost tohoto potravinového doplňku. Nazývá se Synergy 12 (Součinnost 12).

Výsledkem je, že výtažek obsahuje mnohem více polyfenolické antioxidační aktivity než ekvivalentní množství extra panenského olivového oleje. 

Obsah antioxidačních látek, je o 400% vyšší než u vitaminu C.  To bylo prokázáno výzkumem na dvou australských univerzitách, který srovnává antioxidační sílu Výtažků z listů olivy – Olive leaf Complex, vitamínu C a jiných známých antioxidantů. Prudce stoupající prodej v Austrálii, kde se přípravek vyrábí, a Velké Británii svědčí o tom, že spotřebitelé Výtažek z listů olivy Comvita otestovali a vrací se k němu pro jeho blahodárné účinky.

Výtažek z listů olivy

Zobrazen jediný výsledek

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633