Dobrý den,
Vítám Vás na stránkách manuka-med.cz. Jako jeden z majitelů firmy Prolife s.r.o jsem se po dlouhém váhaní rozhodla napsat tento příspěvek a podělit se tak s Vámi o zkušenost s užíváním Manukového medu UMF. Předem podotýkám, že v žádném případě nejde o pokus o reklamu, a zvláště pak ne o lékařskou radu. Jde o ryze osobní zkušenost pramenící z diagnózy folikulární lymfomy a následné chemoterapie.
Moje léčení se sestávalo ze šesti chemoterapií RCV-P a následnými nepříjemnými následky jako poruchy zažívání,

Číst celé

Jednoduše řečeno, máme v naší nabídce dva druhy Manukového medu. Liší se tím, jakou stupnicí (jakou metodou) jsou ohodnoceny jeho vlastnosti. Toto hodnocení a následné označení Manukových medů je schváleno novozélandskými úřady.

  • KFactor® je hodnotící systém založený na měření několika unikátních základních (“Key”) faktorů obsažených v medu Manuka. Měření se provádí v laboratoři, což zajištuje vysokou kvalitu a přesnost rozboru. KFactor® je relativně nový systém založený využití specifické technologiie – nukleární magnetické rezonance (NMR),
Číst celé

KFactor – relativně nový systém:

KFactor je autentikační systém založený na měření několika unikátních základních („Key“) faktorů obsažených v medu Manuka. Měření se provádí v laboratoři, což zajištuje vysokou kvalitu a čistotu každé šarže. KFactor je relativně nový systém založený využití specifické technologiie – nukleární magnetické rezonance (NMR), pomocí které se měří četnost zrníček pylu v medu. Je to spolehlivý způsob zjištění typu a množství pylu z keře Manuka v testovaném medu.

Číst celé

Doprava GEIS zdarma nad 3 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633