Vybrané potravinové doplňky

Je nám  potěšením nabídnout vám, společně s Manukovým medem, prvotřídní, světově uznávané, na českém trhu však unikátní a často nedostupné Potravinové doplňky. Jedná se zejména o výrobky ze Super Fruits (Super ovoce) nebo jiných rostlin či mořských živočichů.

Poznámka : Bohužel nařízení evropské komise (ES) č. 432/2012, účinné od 14. 12. 2012, které vymezuje povolená zdravotní tvrzení u PD, nám zabraňuje uvádět zde doporučení na co je ten který potravní doplněk vhodný, takže je na vás posoudit zda se hodí pro zdravé hubnutí, klidnou mysl, zdravé klouby, imunitu, dobrou kondici nebo má jiný pozitivní vliv na vaše zdraví. Prostě naše potravinové doplňky jsou určeny pro všechny ty, jenž se chtějí starat o své zdraví. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte a zavolejte.

Jsme přímý dovozce s exkluzivním zastoupením pro ČR a neustále sledujeme vývoj všech těchto produktů a jejich uvádění do prodeje na evropském trhu a i to s jakým ohlasem se u veřejnosti setkaly. S ohledem na to se tyto webové stránky budou neustále doplňovat.

Vybrané potravinové doplňky

Zobrazen jediný výsledek

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633