• Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.
 • Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.
 • Jediný laboratorně certifikovaný med
  Manuka med
  Představujeme Vám čistý unikátní absolutně přírodní med Manuka.

Novozélandský Manuka med a hojivé produkty Medihoney

 

SLADKÝ GLOBÁLNÍ ÚSPĚCH MEDU MANUKA ZNAČKY HADDRELLS

Med značky Haddrells, zaznamenal sladký úspěch na světové scéně, když získal dvě kýžená ocenění na prestižní mezinárodní soutěži London International Honey Awards 2022.
Med Manuka UMF 22+ a limitovaná edice Manuka medu Honey UMF 25+ značky Haddrells byly oceněny stříbrnými medailemi kvality na soutěži, ve které kde jsou oceňovány ty nejlepší medy z celého světa.
Produkty přihlášené do soutěže jsou naslepo ochutnávány porotou mezinárodních odborných porotců a hodnoceny podle chuti, vzhledu, vůně, textury, chuti a pocitu v ústech.

„Medy Haddrells UMF22+ a UMF25+ jsou vrcholným výrobkem, pokud jde o potenci Manuka medu. Jen velmi malé množství Manuka medu dosahuje těchto stupňů kvality a díky tomu jsou tyto dva produkty velmi vzácné a velmi vyhledávané,“ říká mezinárodní ředitel společnosti Prolife Foods Mike Sheeran. Sheeran dodáva, že Manuka med je komplexní a jedinečný med s pozoruhodnými přírodními vlastnostmi, které jej odlišují od ostatních odrůd medu. Novozélandský med Manuka má jedinečnou chuť, texturu a schopnost podporovat zdraví a wellness, což jej řadí mezi nejcennější a nejuznávanější medy na světě. Vítězné medy Haddrells jsou toho příkladem.
„Získání těchto cen je potvrzením toho, co již víme a to, že Haddrells je premiový Manuka med. Naši zákazníci nám to říkají už léta, ale i tak je hezké ukázat, že dokážeme konkurovat nejlepším světovým medům a vynikat nad ně.“

Medy značky Haddrells lze koupit ve špičkovém londýnském obchodním domě Harrods.

 

VÍCE O MANUKOVÉM MEDU HADDRELLS

Manuka med je čistý, absolutně přírodní med z nektaru květů keřů Manuka rostoucích na Novém Zélandu. Vyniká vysokou kvalitou. Každá šarže sebraného medu je laboratorně testována. Manuka med označený stupnicí UMF® , MGO ( jaký je rozdíl mezi UMF a MGO ) nebo KFactor jsou laboratorně certifikované medy s jasně určeným původem a zárukou nejvyšší čistoty a kvality. Např. UMF16+ odpovídá 600 MGO, UMF20+ odpovídá 850 MGO.

Zkušenosti s Manuka medem UMF® mají miliony lidí po celém světě. O jeho kvalitě se přesvědčili vrcholoví sportovci, televizní hvězdy i obyčejní lidé.

Poznámka: Více informací o Manuka medu se dozvíte v sekci Články a odkazy , kde naleznete mnoho internetových odkazů s důležitými a zajímavými informacemi.

Pokud důvěřujete absolutně přírodním produktům, nabízíme vám pravý, certifikovaný, laboratorně prověřený UMF®Manuka med , viz. sekce Obchod,  jehož původ lze vystopovat až k včelímu úlu na Novém Zélandu.

UMF® je certifikace, kterou se Manuka medy významně odlišují od ostatních medů. Jinými slovy: označení manuka medu stupnicí UMF® je stěžejní údaj pro posouzení kvality medu. Některé manuka medy jsou také označovány stupnicí MGO. Poznámka: Porovnání stupnice UMF® a MGO naleznete v sekci Vše o Manuka medu.

Informujte se u nás, a my vám doporučíme s jak vysokým ratingem med je vhodný pro Vás.

 

Firma Haddrells, světově známá pro med prémiové kvality, byla založena v roce 1993 Rickem a Moirou Haddrellovými. V roce 2015 přešla firma Haddrells do vlastnicví firmy Prolife Foods Ltd z Waikata. Jde o největší novozélandskou potravinářskou a medařskou společnost v soukromém vlastnictví. Firma adoptovala značku Haddrells a Moira i Rick stále dávají svoji obrovskou expertizu k této firmě k dispozici a přispívají k jejímu růstu.

Sortiment Manuka medu Haddrell pochází přímo od včelařů a je vyvážen do více než 20 zemí po celém světě. Divize medu společnosti Prolife Foods je zcela vertikálně integrována s přibližně 10 000 úly, extrakčním závodem a balírnou akreditovanou vládní organizací pro zemědělství, bezpečnost a kvalitu potravin (SQF). Díky bohatým a odborným znalostem od včelařství až po výzkum Manuka medu, se týmy pečlivě starají o průběh celého výrobního processu.

Firma Haddrells je jedním ze zakládajících členů sdružení Unique Mānuka Factor Honey Association (UMFHA), což znamená, že všechny jeho medy s hodnocením UMF jsou nezávisle certifikovány a zaručují kvalitu produktu.

 

HOJIVÝ GEL MEDIHONEY z MANUKA MEDU

Vyzkoušejte také čistě přírodní produkty s hojivými účinky, vyrobené z Manuka medu. Nevyhovují vám chemicky vyráběné léky a kosmetika? Široká škála kvalitních výrobků Medihoney, viz. sekce Obchod, je přírodní alternativou péče o citlivou či podrážděnou pokožku o pokožku pro osoby každého věku. Medihoney gel či krém je vhodný například k přímému ošetření ran, popálenin, proleženin a vředů.

Výrobky Medihoney se s vynikajícími výsledky používají v nemocnicích a klinikách po celém světě.

 

VYBRANÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

V naší nabídce můžete ještě najít vybrané potravinové doplňky či potraviny, které jsou nějak spjaty s Manuka medem jako např. Výtažek z olivových listů, který je vyráběn v Austrálii zde odkaz:  http://manuka-med.cz/kategorie-produktu/vytazek-z-listu-olivy/

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633