Med Medihoney pro péči o rány a pokožku

Co je Medihoney?

Med Manuka se používal pro léčení již 2000 let před naším letopočtem, kdy nebyly k dispozici žádné chemické léky. Ve starodávném Egyptě, Asýrii, Číně, Řecku a Římě se med používal pro léčení celé řady neduhů. I dnes je med populární jako vhodný doplněk při léčbě mnoha nemocí v celém světě.

Ovšem ne všechny medy jsou stejné. Moderní lékařský výzkum přirozených způsobů léčení vedený firmou Comvita identifikoval rostliny, které produkují med s antibakteriálními vlastnostmi, které jsou v medu laboratorně určovány. Jde o med získaný z keřů Letospermum neboli Manuka, které rostou na Nového Zélandu a v Austrálii.

Všechny produkty Medihoney obsahují antibakteriální med Manuka. Ten je standardizovanou lékařskou kategorii antibakteriálního medu získaného z květů keřů Manuka – Letospermum scoparium, který je kontrolován podle nejpřísnějších předpisů a norem, aby se zajistila konzistence, účinnost a integrita každé várky. Pochází ze zjistitelného zdroje a neobsahuje pesticidy a antibiotika. V rámci přísné kontroly kvality je firma Comvita schopná vysledovat všechen med až po místa sběru. Firma Comvita využívá moderních vědeckých znalostí k maximalizaci potenciálu tohoto medu ve všech svých terapeutických výrobcích.

Video: http://youtu.be/0mVKkbFhbSs

Med Medihoney pro péči o rány a pokožku

Zobrazen jediný výsledek

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633